فناوری

آخرین فرصت ثبت نام برای حضور در جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴

رسانه تیتر ۱۲ به نقل از پایگاه خبری توسعه برند، باتوجه‌به استقبال گسترده شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و پژوهشگران از فراخوان منتشرشده در چهارچوب رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه کشور و حضور در پاویون محصولات برتر فناورانه مهلت ثبت‌نام تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تمدید شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس، در این دوره از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برای نخستین‌بار جشنواره پیشگامان شامل برگزاری پاویون محصولات فناورانه برتر کل کشور و رونمایی از محصولات با فناوری بالا با حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری ازجمله وزرای، معاونین رئیس‌جمهور، صاحبان صنایع و مشتریان محصولات انجام می‌شود.

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرایند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه کشور، ازطریق سایت IPF.inotex.com نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرایند اقدام نمایند.

متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و اطمینان از وصول مستندات ارسالی، با دبیرخانه جشنواره پیشگاه به شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۸۷۲۶۷ و ۰۹۱۲۰۸۳۵۰۱۹ تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است از شاخص‌های مؤثر در انتخاب محصولات برتر می‌توان به عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقا یافته آن در نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی کشور، عدم وجود مشابه داخلی، کامل‌بودن فرایند تجاری‌سازی و دارابودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی‌صلاح است.

شرکت‌هایی که محصولاتشان در اینوتکس ۲۰۲۴ رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی و دریافت جوایز نقدی از مزایایی چون حضور رایگان در غرفه ویژه پیشگامان، رونمایی از محصول با حضور وزرا و معاونین رئیس‌جمهور، رونمایی از محصول با حضور صاحبان صنایع و مشتریان بالفعل محصول و قرارگیری محصول برتر در سامانه فن‌بازار ملی ایران نیز بهره‌مند می‌شوند.

همچنین پوشش خبری و تبلیغاتی نیز از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری نظیر روزنامه جام‌جم، هماهنگی درج تبلیغات در نشریات تخصصی و معرفی جهت حضور در برنامه‌های تخصصی صداوسیما انجام می‌شود.

جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴
جشنواره پیشگامان اینوتکس ۲۰۲۴

دبیرخانه دائمی اینوتکس فراخوان شناسایی محصولات برتر فناورانه کشور را در تاریخ ششم دی‌ماه سال گذشته منتشر کرد. طبق روندهای پیش‌بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری داشته‌اند دعوت می‌شود تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه کشور مشارکت نمایند.

سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ لغایت ۲۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه‌دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگ‌ترین گردهمایی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه‌سازی، همکاری و سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم است.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا