فناوری

اسنپ تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری را تمدید کرد

اسنپ با هدف تسهیل حمل‌ونقل و کاهش هزینه‌های مؤسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این مؤسسات ۲۰ درصد تخفیف ویژه درنظر گرفته است. این تخفیف تا انتهای سال ۱۴۰۳ تمدید شده است.

طرح تخفیف ویژه اسنپ برای مؤسسات نیکوکاری از آذرماه ۱۴۰۰ آغاز شده است. به گزارش روابط‌عمومی اسنپ، از زمان شروع این طرح تا به امروز، ۵۱ مؤسسه نیکوکاری از این تخفیف بهره‌مند شده‌اند. مجموع تخفیف اختصاص‌داده‌شده به مؤسسات نیکوکاری از آذرماه ۱۴۰۰ تا انتهای اسفندماه ۱۴۰۲، مبلغ ۳۷۶ میلیون و ۶۱ هزار تومان برای ۶۱ هزار و ۱۳۱ سفر با خودرو یا موتور بوده است. با توجه به استقبال مؤسسات نیکوکاری، اسنپ این طرح را تا پایان ۱۴۰۳ تمدید کرده است.

روش دریافت تخفیف

مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ شده‌اند، کافی است شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید مدارک، تخفیف به‌طور خودکار اعمال می‌شود.

مؤسسات نیکوکاری که قبلاً عضو پنل سازمانی اسنپ نبوده‌اند، ابتدا شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تأیید مدارک، مسئول بخش پنل سازمانی با این مؤسسات تماس می‌گیرد و مراحل ثبت‌نام در پنل سازمانی را برایشان انجام می‌دهد.

همچنین برای مؤسساتی که قبلاً در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تخفیف ۲۰ درصدی به‌طور خودکار تمدید می‌شود.


منبع: دیجیاتو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا