اقتصاد

۳۲ ودیعه مسکن پرداخت شد

به گزارش مجله تیتر ۱۲ به نقل از برنا، احمد خادمیان گفت: تاکنون یک میلیون و ۵۳۵ هزار و ۲۰۱ متقاضی در سامانه سپرده مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک میلیون و ۳۶۲ هزار و ۶۵۱ متقاضی واجد شرایط شناخته شده اند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۹۵۴ هزار و ۸۱۲ متقاضی برای اخذ تسهیلات سپرده مسکن به بانک ها معرفی شده اند.

خادمیان افزود: از ابتدای نهضت ملی مسکن در دولت سیزدهم تاکنون بانک ها در مجموع ۳۲ فقره وام به ۴۳۱ هزار و ۴۰ متقاضی وام و سپرده مسکن پرداخت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: بانک ها در پرداخت اشیاء نهضت ملی مسکن تسریع کنند.

به گفته خادمیان، ترتیب بانک ها برای واریز سپرده های مسکن شامل؛ بانک ملی با ۹۹ هزار و ۱۵۱ عضو، بانک ملت با ۸۱ هزار و ۴۵۵ عضو، بانک تجارت با ۵۹ هزار و ۷۳۵ عضو، بانک صادرات با ۵۱ هزار عضو، رفاه کارگران با ۳۵ هزار و ۴۶۰ عضو، سپه با ۳۴ هزار و ۴۶۰ عضو. ، آینده با ۱۴ هزار و ۴۳۵ فقره، پارسیان با ۱۰ هزار و ۸۹۸ قلم، سینا با ۱۰ هزار و ۵۶ فقره، پاسارگاد با ۸ هزار و ۹۰۲ فقره، شهر با ۶ هزار و ۵۷۰ فقره، سامان با ۴ هزار و ۲۹۵ فقره، پست ایران با ۳۶۹۹ نفر، موسسه اعتباری غیربانکی ملل با ۳۲۹۲ نفر، کارآفرین با ۲۷۹۵ نفر، اقتصاد نوین با ۲۵۰۰ نفر، گردشگری با ۱۴۸۸ نفر، ایرانزمین با ۱۱۵۲ نفر خاورمیانه با ۷۴ فقره و مسکن با ۳۰ مورد.

وی گفت: بانک سامان پارسال متعهد شد که تسهیلات سپرده مسکن را به طور کامل بازپرداخت کند و تمام تلاش خود را برای بازپرداخت کامل واحدهای معرفی شده به کار گیرد.۴ هزار و ۲۹۵ نفر.

خادمیان ادامه داد: انتظار می رود در سال جدید همه بانک ها به ویژه بانک سامان در زمینه پرداخت تسهیلات سپرده مسکن همکاری بیشتری داشته باشند.

پایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا